Рубрики
МЕНЮ
0
Політтехнолог, політичний експерт. Співзасновник «Агентства моделювання ситуацій» - найстарішої в Україні компанії з політичного консалтингу (існує з 2002 року). З 2009-го року незмінно входить до десятки найбільш цитованих політичних експертів в Україні. Визнаний найпопулярнішим політичним експертом за версією рейтингової платформи Comments.ua два роки поспіль: 2020-го та 2021-го.
45 років, заступник директора Агентства моделювання ситуацій.
За освітою історик (ЛНУ ім.І.Франка).
Онук відомого історика українського козацтва Володимира Олексійовича Голобуцького (1903-1993).
Син професора Петра Володимировича Голобуцького (1938-2010)
Є одним з перших спеціалістів в Україні з питань інформаційного суспільства – перша монографія вийшла друком 1999 року і стала навчальним посібником на багатьох кафедрах (напрямків ІТ, інформаційної безпеки, філософії, державного управління і права, новітньої історії та ін.) українських вишів, її та наступні роботи досі цитують українські автори дисертаційних робіт різних напрямків.
Автор і співавтор багатьох наукових і публіцистичних праць з історії, соціології, політології, проблем інформаційного суспільства, інвайронменталізму тощо.
У 2018-му році через регулярну жорстку політичну сатиру і фотожаби особисто на Путіна потрапив до санкційних списків Кремля: у «списку 322-х» від 1.11.2018 став 60-м.
Є автором сотень поширених мемів щодо українських та зарубіжних політичних діячів, політичної ситуації в Україні.
Аудиторія персональної сторінки у Facebook складає більше 60 тисяч читачів.
Падіння персонального рейтингу Зеленського прогнозувалось давно. І значно більше, ніж на 8,6% (хоча, може, там навіть тепер втрати більші за 8,6% - варто зважати, що статистична похибка конкретно для цих даних становить цілих 3,5%).
Хоча жодна з проблем, жоден зі скандалів – насправді серйозних і тяжких за наслідками – так і не став «вбивчим» для рейтингу влади, як очікувалось багатьма. Але скандалів і провалів вже накопичилась критична маса – тож тягнуть на дно рейтинг Зеленського вони «за сумою впливів».
Рівень некомпетентності і корумпованості, вперто демонстрований теперішньою владою, підштовхує виборців не так до пошуку нових «нових облич», як до перегляду свого ставлення до вже відомих «старих політиків». Якщо Зеленський буквально на очах перетворився якраз на той ідеальний образ політика, з котрим так видовищно боровся в серіалі Голобородько, - тобто, виявився як мінімум «таким самим», як максимум «ще й гіршим» від старих політиків, то, може, і ті старі політики не є настільки поганими? І можна помалу все ж повертати їм довіру.
==
Цікавий момент. Ми вже стикались з цим методом від Зекоманди: коли у відповідь на помітне просідання рейтингів Зеленського і СН негайно приймались кілька демонстративно патріотичних рішень, Зеленський робив одну-дві відповідних заяви, і значення рейтингу повертались на попередні позиції (те ж рішення РНБО щодо закриття 3-х медведчуківських ТБ-каналів).
Я так розумію, з результатами опитування КМІС ОП було ознайомлено за кілька днів до публікації. Тож у Зекоманди був час для нарад.
А тепер оцініть тільки останні кроки влади:
Звісно, це слабше, ніж закриття телеканалів «п’ятої колони», але метод очевидно той самий. Подивимось, чи це матиме хоч якийсь ефект на тлі реальних проблем:
Новости партнеров
Другие материалы автора
Новости