Головна Новини Суспільство події Іранці страйкують після авіакатастрофи літака "МАУ": "Наш ворог прямо тут"
commentss НОВИНИ Всі новини

Іранці страйкують після авіакатастрофи літака "МАУ": "Наш ворог прямо тут"

На борту українського лайнера загинули 82 жителя Ірану - в основному, студенти

13 січня 2020, 09:00 comments2416
Поділіться публікацією:
Іранці страйкують після авіакатастрофи літака "МАУ": "Наш ворог прямо тут"

Вчора по всьому Ірану другий день поспіль проходили масові мітинги і хода. Після того, як їх влада зізналася в тому, що саме вони збили літак української компанії "МАУ" зі 176 людьми на борту, місцеві жителі вимагають відставки глави Ірану — аятоли Алі Хаменеї.

Як повідомляє Reuters, один з мітингів відбувся біля університету в Тегерані. Люди скандували, що їх ворог – не США, а "наш ворог – прямо тут". Аналогічні акції протесту відбулися і біля інших вишів по всій країні. Нагадаємо, в авіакатастрофі загинули 82 жителя Ірану – в основному, молоді люди, які поверталися на навчання після зимових канікул.

picture

picture

picture

Як раніше повідомляли "Коментарі", катастрофа літака Boeing-737 авіакомпанії "МАУ", що виконував рейс "Тегеран-Київ", відбулася 8 січня близько 6 ранку. На борту перебували громадяни 7 країн- 167 пасажирів і 9 членів екіпажу. Серед них — 11 громадян України. Всі, хто був на борту, загинули.

Представник аеропорту Тегерана розповів про те, що причиною аварії українського пасажирського літака в Ірані стало загоряння двигуна. Проте в авіакомпанії версії про технічні несправності і помилку екіпажу відкинули. Пізніше стало відомо, що літак під час польоту зробив розворот і намагався повернутися в аеропорт. У зв'язку з інцидентом, українським компаніям заборонили здійснювати польоти в Іран до з'ясування причин катастрофи літака "МАУ". 9 січня західні експерти повідомили, що літак Boeing-737 "Міжнародних авіаліній України" був випадково збитий іранською зенітною ракетою. Пізніше цю інформацію також озвучив прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо, представники Міністерства оборони США, а також влада Великобританії та Австралії. Однак держсекретар США Майк Помпео не виключив, що причиною катастрофи літака "МАУ" в Ірані могла стати технічна несправність лайнера.

Влада Ірану спочатку офіційно спростувала причетність до катастрофи літака, але, в підсумку, 11 січня офіційно визнала, що збила український авіалайнер "ненавмисно". За словами військових, це сталося, тому що літак нібито зробив різкий поворот у бік засекреченої військової бази.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Новини партнерів


Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!