Головна Новини Суспільство події Авіакатастрофа літака «МАУ»: частина експертної групи повертається в Україну
commentss НОВИНИ Всі новини

Авіакатастрофа літака «МАУ»: частина експертної групи повертається в Україну

Велика частина експертів продовжить розслідування авіакатастрофи українського «боїнга» в Ірані

13 січня 2020, 19:00 comments1733
Поділіться публікацією:
Авіакатастрофа літака «МАУ»: частина експертної групи повертається в Україну

Частина експертної групи, яка працює в Ірані на місці катастрофи літака авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України", повертається в Україну. У той же час більша частина експертів буде залишатися в Ірані. Про це повідомляє прес-служба Ради національної безпеки і оборони (РНБО).

Державний секретар Міністерства закордонних справ України Андрій Заєць повідомив, що частина експертів повертається в Київ, так як виконали свою частину роботи. В Ірані ще залишилися судмедексперти та інші фахівці, які ще там потрібні. Всього на місці аварії літака працювали 40 українських експертів.

Як раніше повідомляли "Коментарі", крах літака Boeing-737 авіакомпанії "МАУ", що виконував рейс "Тегеран-Київ", сталася 8 січня близько 6 ранку. На борту перебували громадяни 7 країн – 167 пасажирів і 9 членів екіпажу. Серед них – 11 громадян України. Всі, хто знаходилися на борту загинули.

Представник аеропорту Тегерана розповів про те, що причиною аварії українського пасажирського літака в Ірані стало загоряння двигуна. Проте в авіакомпанії версії про технічної несправності і помилку екіпажу відкинули. Пізніше стало відомо, що літак під час польоту зробив розворот і намагався повернутися в аеропорт. У зв'язку з інцидентом, українським компаніям заборонили здійснювати польоти в Іран до з'ясування причин катастрофи літака "МАУ". 9 січня західні експерти повідомили, що літак Boeing-737 "Міжнародних авіаліній України" був випадково збитий іранською зенітною ракетою. Пізніше цю інформацію також озвучив прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо, представники Міністерства оборони США, а також влада Великобританії та Австралії. Однак держсекретар США Майк Помпео не виключив, що причиною катастрофи літака "МАУ" в Ірані могла стати технічна несправність лайнера.

Влада Ірану спочатку офіційно спростувала причетність до краху літака, але, в підсумку, 11 січня офіційно визнала, що збили український авіалайнер "ненавмисно". За словами військових, це сталося, тому що літак нібито зробив різкий поворот у бік засекреченої військової бази.



Читайте Comments.ua в Google News
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl+Enter.
comments

Новини партнерів


Новини

Підписуйтесь на повідомлення, щоб бути в курсі останніх новин!