УКРАЇНА

05:39

23.09

Сміхуни на Comments.UA

В житті пересічного українця так багато поганих новин, що редакція Коментарів вирішила хоч деякі з них розглядати із гумором, аби наші читачі не впали в депресію від тотального покращення, яке невідворотно вривається у кожну оселю.

В цьому проекті спеціально навчені люди будуть "смалити" на актуальні теми, поширення сміхунів серед друзів та родичів не лише не карається, але й вітається.

Особливості існування русинського сепаратизму

Час від часу в деяких ЗМі з'являється інформація про те, що на Заході України також є сепаратисти. Нібито підкарпатські русини хочуть відділитися. Що думають про це самі русини, написали в Українському Щитоносці

Червень 13, 2014 30

Про любов

Ми відібрали найцікавіші фото останнього часу, які стосуються любові, різної.

Лютий 14, 2014 21

Євромайдан - найнестандартніші фото

Ми підготували для Вас найцікавіші фото з акцій Євромайдану. Деякі з них надихають, деякі смішать, а деякі змушують замислитись. Колекція буде поповнюватись, тож запрошуємо повертатись!

Листопад 24, 2013 27

Як Російський Вітязь від Українського Сталевого Молота постраждав

Володимир Кличко виграв московську битву проти Олександра Повєткіна за очками. Зважаючи на специфічні відносини України та Росії українці дуже живо відреагували на цей спортивно-політичний бій. 

Жовтень 06, 2013 17

Бидлополіно, Білосніжка і сім гопів, Бидлунчик та інші твори з нового репертуару Бидлоопери

Що було б, якби одна відома "солістка" очолила Національну Оперу України? В першу чергу змінився б репертуар. Можливі варіанти нових вистав пропонує до уваги Український Щитоносець (або Український бидлоносець, як хлопці вирішили назватись після " тріумфу" солістки).

Вересень 10, 2013 31

Вчителям російської мови присвячується

Нам на очі втрапив матеріал російського видання Сноб із підбіркою цікавих вивісок та покажчиків, більшість з яких веселять своїх співгромадян в Росії, але були серед них і "українські" перли, виконані російською мовою. Ми відібрали найкумедніші шедеври візуальної реклами і нагадуємо східним регіонам України про те, що мало визнати російську мову регіональною, варто її ще й вивчити.

Серпень 20, 2013 21

Торгівельна війна з Росії з Україною - сміх на експорт

Не встигли росіяни налякати Україну закриттям кордонів для нашого експорту, як український інтернет вибухнув яскравими фразами, демотиваторами та фотожабами, в яких українці висловлюють своє ставлення до недружніх кроків зі сторони російської влади та дають рекомендації українським можновладцям щодо можливих обмежень в імпорті із Росії до нас. Дякуємо за ряд порад проекту Український Щитоносець

Серпень 15, 2013 22

Налякай друзів біля вогнища (тількі нові жахалки!)

Всі, хто хоч раз побував у дитячому відпочинковому таборі, або ходив з наметами у похід з ночівлею, знають - день не може закінчитися без порції страшних історій про чорну руку, чорну дівчинку та чорне-чорне місто. Проте час йде і життя підкидає нам нові теми для жахалок, тож, щоби не виглядати в очах друзів ретроградом, пропонуємо Вам ознайомитися та зробити закладку на абсолютно нові жахалки, якими поділились з нами автори проекту Український Щитоносець

Серпень 01, 2013 11

Словник тітушок в ілюстраціях

Якщо слава Вадима Тітушка та його колег не дає Вам спокою, або ж Ви змушені спілкуватися із подібною публікою, але виховувались дещо в іншому середовищі, спеціально для Вас ми підготували підбірку найкорисніших фраз, які Вам знадобляться при спілкуванні з тітушками. Фрази проілюстровані фотографіями від Konservs.com, які роз'яснюють суть сказаного

Липень 23, 2013 13

Атака яйцем: відповідь майбутнього президента України

У вихідні всю Україну сколихнула сенсаційна подія - виявилось, що від яйця на території України можуть постраждати навіть президенти сусідніх держав. Оскільки кидання яйцями вже стає традицією, по відношенню до президентів та кандидатів, ми вирішили поміркувати як могли б відреагувати на яйцеатаку майбутні потенційні президенти України?

Липень 15, 2013 9

Національні особливості відпочинку на морі

В розпалі сезон відпусток. Тому ми пропонуємо тему «українці на відпочинку».
Липень 04, 2013 19

Якби президентом України став Віталій Кличко

Київський міжнародний інститут соціології провів дослідження, згідно з результатами якого чинного президента Віктора Януковича випередив лідер партії УДАР Віталій Кличко.
Якби вибори відбувалися наприкінці травня цього року, то найвищий рейтинг отримав би Кличко (15,9%), який випереджає Януковича (14,3%).

Ми спробували уявити, якою була б Україна, якби її президентом став Віталій Кличко.

Червень 18, 2013 27

Спекотне літо - 2013

Цим літом метеорологи обіцяють в Україні аномальну спеку: сподівання і реалії
Червень 07, 2013 30

Якби Україною керував справжній холостяк

Новина про розлучення президента Росії сколихнула інформаційний простір в цілому світі. Ми спробували уявити, якою була б Україна, якби нею керував справжній холостяк.

Червень 07, 2013 40

Антифашизмом по бездоріжжю!

Партія регіонів ініціювала Всеукраїнський антифашистський марш "У Європу - без фашистів!". Спочатку марші пройдуть в обласних центрах Західної України, потім у центральних регіонах, на Півдні і Сході країни. Завершиться акція у суботу, 18 травня, на Європейській площі в Києві. Ми спробували розібратися, що означають ці антифашистські мітинги.

Травень 15, 2013 48

Чи є життя після травневих свят?

Довготривалі травневі свята виявились виснажливими для і так не сильно працюючих українців. Не дивно, що кажуть: тільки наш народ повертається з відпустки стомленим. Тож, чергова тема - наслідки травневих свят для громадян України.

Травень 13, 2013 25

Україна. Перший день після вступу у Митний союз

Дискусія чи варто вступати Україні в Митний Союз до міцних обіймів Росії, триває не один день. Ми спробували собі уявити, як зміниться наша країна, якщо ми все таки вступимо у Митний Союз.

Квітень 25, 2013 28

Фрази, які ви ніколи не почуєте, від поганого мера

Напередодні Міжнародного дня трудящих «Коментарі» запропонували вибрати «гіршого батька міста» в Україні. Ми вирішили допомогти нашим читачам, як розпізнати поганого мера. Отже, фрази, які ви ніколи від них не почуєте.
 

Квітень 24, 2013 25

Список вимог Facebook, для розблокування сторінки Юрія Луценко

Facebook вже втретє заблокував сторінку екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка, після розблокування вона проіснувала трохи більше 13 годин. СХоже, що адміністрація Facebook на щось натякає Юрію Віталієвичу. Ми спробували уявити, які саме вимоги Facebook міг висувати, для розблокування сторінки.

Квітень 18, 2013 17

Невідомі фрази Івана Урганта в кулінарному шоу

Нещодавно в кулінарній телепрограмі «СМАК» Іван Ургант прославився цікавими паралелями та творчим мисленням.

Ми спробували визначити, в який бік ще зможе гуморити відомий російський ведучий. До Вашої уваги інші фрази, які міг би сказати Ургант і вони б гарантовано не лишилися без уваги

Квітень 17, 2013 24

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus